Statystyki

2891379
Dzisiaj
Od początku
3569
2891379

Visitors Counter

Losowe zdjęcie

dscn2971
Image Detail

MROWISKO 2019

W niedzielę 16 czerwca po 10.00 wyruszyliśmy z naszej siedziby do Siedlec na już 10-ty Siedlecki Zlot Pojazdów Zabytkowych. W tym roku można było zobaczyć naprawdę wiele ciekawych maszyn, każdy mógł znaleźć dla siebie jakąś „perełkę”, nawet „rakieta” naszego prezesa cieszyła się zainteresowaniem. Mimo, że słońce nas nie oszczędzało to warto było pojechać!

rakieta

 

 

ZLOT MOTOCYKLOWY BEARS RIDERS ŁUKÓW

W słoneczne sobotnie popołudnie 25 maja pojechaliśmy na Dni Łukowa, gdzie jednym z elementów tego wydarzenia był „Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Bears Riders”. A tam m.in.: koncerty, pokaz ratownictwa drogowego, pokaz Extreme Trial Przemka Kaczmarczyka oraz konkurencje motocyklowe.

Galeria

 

img 20190525 180725

 

 

XI BIALSKOPODLASKIE ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO „ŚW. KRZYŚ”

W deszczowy niedzielny poranek 19 maja 2019 r. pojechaliśmy na Bialskopodlaskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego „Św Krzyś 2019”. W programie m.in. koncerty, parada motocyklowa i Msza Św. w Serpelicach. 

 Galeria

 

 

VI 1 - MAJOWY POCHÓD MOTOCYKLOWY

Jak co roku pierwszego maja spotkaliśmy się na kolejnym, już szóstym, Pochodzie Motocyklowym rozpoczętym Mszą Świętą w Kościele Parafialnym. Około 15.00 pojechaliśmy do Jaźwin pod pomnik żołnierzy Wojska Polskiego poległych w 1939 roku, gdzie oddaliśmy im hołd i złożyliśmy kwiaty. Następnie wróciliśmy na teren naszej siedziby, gdzie jak zwykle bawiliśmy się z Wami do białego rana.

 

dscn7339

Zapraszamy na fotorelację do naszej galerii

 

 

V 1 MAJOWY POCHÓD MOTOCYKLOWY

Kolejny 1-szo Majowy Pochód Motocyklowy za nami. Po 14-ej wyruszyliśmy ze skweru miejskiego do Woli Wodyńskiej na Cmentarz Żołnierzy Września 1939 roku, aby oddać hołd żołnierzom Wojska Polskiego poległym w jednej z najkrwawszych i najbardziej zaciętych bitew Kampanii Wrześniowej. Następnie udaliśmy się na Kwaterę Wojenną w Stoczku Łukowskim, gdzie również złożyliśmy kwiaty z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Po czym pojechaliśmy na teren naszej siedziby, gdzie odbyła się dalsza część imprezy m.in. konkurencje motocyklowe, gry i zabawy dla dzieci oraz zabawa taneczna z zespołem „Medium”. 

dscn5227

Zapraszamy na fotorelację do naszej galerii

 

 

MOTOCYKLOWA NIEDZIELA W STYLU RETRO - 18.03.2018

Już po raz kolejny klub CWS wziął udział w wydarzeniu "Motocyklowa Niedziela w Stylu Retro", organizowanym przez klub VCR "Feniks" w Puławach. W programie m.in. prezentacje motocykli czterocylindrowych i spotkanie pasjonatów zabytkowych maszyn. Zdjęcia z wyjazdu w galerii

 

VI Miński Zlot Pojazdów Zabytkowych „WARKOT”

Niedziela 11 września - piękny, słoneczny dzień, wprost idealny by wsiąść na maszyny i wyruszyć… tylko gdzie? Oczywiście do Mińska, gdzie koledzy z KDM Magnat zorganizowali jak co roku Zlot Pojazdów Zabytkowych. Z naszej siedziby wyjechaliśmy około 11.30 tak by w Mińsku mieć trochę czasu na podziwianie „perełek” motoryzacji z przed 1985 roku. Uczestniliśmy w rajdzie Mińsk – Mrozy, który zdawał się nie mieć końca, w tym roku było bardzo dużo samochodów i motocykli. W drodze powrotnej zajechaliśmy do „Mekki” co można już nazwać tradycją. A oto niezawodna ekipa:

DSCN0463

 

 

MOTO SWAN Żelechów

W niedzielę 22 maja pojechaliśmy do Żelechowa,  gdzie po dołączeniu do tamtejszych motocyklistów udaliśmy się na festyn rodzinny w Korytnicy. Szkoda, że nie mogliśmy zostać dłużej bo impreza zapowiadała się obiecująco. Galeria

 

XXI Mazowiecki Rajd Weteranów Szos „Magnet 2016”

W sobotę 21 maja pojechaliśmy do Mińska Mazowieckiego, gdzie po raz kolejny zaprezentowano maszyny z czasów wojennych jak i  współczesnych na zlocie zorganizowanym przez klub motocyklowy „Magnet”. Najstarszym motocyklem, który można było podziwiać był brytyjski Royal Enfield z 1915 roku, można też było podziwiać motycykle z Muzeum Dawnej Motoryzacji i Techniki z Otrębusów, w tym jedyny na świecie prototypowy trójkołowy Sokół 1000 z 1933 roku. Galeria

 

III MAJOWY ZLOT MOTOCYKLOWY W STOCZKU ŁUKOWSKIM

I znów się działo w Stoczku Łukowskim! Kolejny zlot zorganizowany przez nasz klub odbył się jak zwykle 1 maja. Tym razem pogoda nie zawiodła! Rozpoczęliśmy Mszą Św. o 12.00, po której wyruszyliśmy na paradę naszymi maszynami ulicami miasta i pobliskich miejscowości. Około 14.00 dotarliśmy na teren zlotu czyli do naszej siedziby. A tam między innymi konkurencje motocyklowe (wolna jazda, rzucanie bakiem na odległość, przeciąganie liny), konkurencje dla dzieci zorganizowane przez MOK, dobra muzyka, zimne napoje i zabawa do rana. Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się razem z nami i zapraszamy na kolejne nasze imprezy.

A tymczasem zapraszamy do naszej  galerii

 

 

MOTOCYKLOWA NIEDZIELA W STYLU RETRO

Poraz kolejny mieliśmy możliwość podziwiania pięknych, zabytkowych motocykli. W hotelu Browar "Trzy korony" w Puławach 3 marca klub VCR "Feniks" zorganizował wystawę zabytkowych motocykli. Można było zobaczyć m.in. takie maszyny jak Harley Davidson FD, Sokół M111 i wiele wiele innych.

Zapraszamy do naszej galerii

 

 

XXXV lat CWS

W sobotę 27 maja Club Weteranów Szos obchodził swoje 35 urodziny! Naszą „małą” rocznice obchodziliśmy w Łukowie przy dobrej muzyce i w wyjątkowym towarzystwie. W programie m.in. wystawa zabytkowych motocykli, występy muzyczne i taneczne, impreza zamknięta w pobliżu Łukowa i oczywiście tort! Osobiście dodam, że impreza była bardzo udana, super atmosfera i dużo pozytywnej energii. Mogłabym jeszcze dużo pisać :-) ale zobaczcie sami! Zapraszam do galerii

 

 

Wyjazd do Mińska

W sobotę 20 maja pojechaliśmy do Mińska Mazowieckiego gdzie odbywał się 22 Mazowiecki Rajd Weteranów Szos zorganizowany przez Klub Dawnych Motocykli Magnet. Pogoda dopisała, wyjazd się udał, a w drodze powrotnej zahaczyliśmy tradycyjnie już o „Wilkowyje”.

 

 

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego "Św. Krzyś" Biała Podlaska

W sobotę 13 maja pojechaliśmy do Białej na rozpoczęcie sezonu organizowane przez Klub Motocyklowy GROM. W programie były m.in. konkursy z nagrodami, parada motocyklowa, msza św. w intencji motocyklistów, dobra muzyka i jedzonko J a pogoda wręcz idealna na taki wyjazd.

 

 

 

Wyjazd do Garwolina

W niedzielę 7 maja pojechaliśmy do Garwolina, gdzie Weteran Klub Tur Garwolin zorganizował Rajd Motocyklowy połączony z ogólnopolską akcją Motoserce 2017. Pogoda dopisała więc wyjazd można zaliczyć do udanych. Nasza dzisiejsza ekipa: 

DSCN2766

Zainteresowanych zapraszamy do galerii

 

 

IV MAJOWY POCHÓD MOTOCYKLOWY

Już po raz czwarty Club Weteranów Szos zorganizował  majowy pochód motocyklowy.

Oj działo się, działo – sami przyznacie! Zaczęliśmy od wspólnej wyprawy „po mamrota do Wilkowyj”. Zakup sławnego trunku i pamiątkowe zdjęcie na ławeczce skusiły niejednego członka parady J Następnie przyjechaliśmy na teren naszej siedziby, gdzie już odbywała się dalsza część imprezy, m.in. konkurencje motocyklowe, trial rowerowy, muzyka na żywo.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, nie tylko motocykliści ale również licznie przybyli mieszkańcy naszego miasta i okolic: dmuchane zjeżdżalnie, loterie fantowe, bufet z dobrym jedzeniem i piciem, dobra muzyka i już tradycyjnie zespół „Sonic” – gwiazda wieczoru. Dziękujemy wszystkim za przybycie i dobrą zabawę do rana.

Zapraszamy do galerii

 

 

Dęblin – rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2017

Idealna pogoda na przepalenie maszyn po zimie. Club Weteranów Szos śmignął dziś do Dęblina na rozpoczęcie sezonu 2017. Kilometry zrobione, maszyny poświęcone. Pierwsza parada w tym roku zaliczona. Plan dnia w całości wykonany. Dla zainteresowanych zdjęcia w galerii

 

IV Gala MAGNESÓW

W sobotę 25.02.2017 r. odbyła się już po raz czwarty Gala MAGNESÓW. Jest to impreza, na której przyznawane są nagrody m.in. dla osobowości lub instytucji za działalność w roku ubiegłym. Club Weteranów Szos był nominowany w kategorii „Instytucja 2016”. Niestety mimo tak licznych głosów nie udało nam się wywalczyć statuetki „Kryształowy magnes”. Pocieszeniem miała być wspaniała impreza i zabawa do białego rana, no cóż i to też się nie udało. Porównując tą Galę do poprzednich edycji byliśmy mocno rozczarowani. Owszem były różne atrakcje, m.in. występy wokalistów, pokaz magika, tancerzy tylko cóż z tego skoro zabrakło dobrego nagłośnienie i część gości miało problem żeby cokolwiek usłyszeć. Co do menu, hm raczej nie jesteśmy zbyt wymagającymi gośćmi, ale …. może na tym zakończę swój komentarz. Po części oficjalnej udaliśmy się pośpiesznie w kierunku wyjścia :-) . Cała ta historia miała szczęśliwe zakończenie, otóż w drodze powrotnej posililiśmy się w otwartym do późnych godzin fast-foodzie. HAPPY END  galeria

 

 

XVII OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY - 11.02.2017

Już po raz siedemnasty w Stoczku Łukowskim odbył się Ogólnopolski Bieg  Uliczny „Grzmią pod Stoczkiem armaty”. Wydarzenie to rozpoczęło świętowanie 186 rocznicy Bitwy pod Stoczkiem. Club Weteranów Szos także pomagał w organizacji biegów. Siarczysty mróz nie jest nam straszny :-) już od 7 rano podgrzewaliśmy atmosferę. Nasza pomoc została doceniona przez Burmistrza Miasta Stoczek Łukowski:

2

 

V Miński Zlot Pojazdów Zabytkowych "WARKOT 2015”

W niedzielę 13.09.2015 r. pojechaliśmy do kolegów z KDM Magnet, którzy jak co roku zorganizowali Zlot Pojazdów Zabytkowych „WARKOT”.  Na imprezie pojawiły się pojazdy wyprodukowane przed 31 grudnia 1984 r. i nie tylko. Pierwsza część imprezy odbyła się w Mińsku Mazowieckim, gdzie zostali wybrani zwycięzcy konkursów, m.in. konkursu elegancji i konkursu na najstarszy pojazd zlotu. Następnie udaliśmy się na drugą część imprezy do miejscowości Ptaki, gdzie gospodarzem był zaprzyjaźniony z nami Zbigniew Nowosielski. Miłośników zabytkowych pojazdów zapraszamy do naszej galerii

 

GRYFOWISKO 2015

W sobotę 5 września udaliśmy się na Gryfowisko - zlot zorganizowany przez Gryf MC w Nowym Puznowie k/Garwolina. Jak zwykle nie zabrakło atrakcji, m.in. koncerty zespołów Obsolence, Tipsy Train, Proletaryat i Acid Drinkers. 

 

 

SZALONY ODPUST 2015

Szalony Odpust 2015 już za nami!! W sobotę 15 sierpnia w
Stoczku Łukowskim odbyła się chyba największa impreza tego roku.  W Miejskim Parku Chojniak na „deskach” amfiteatru wystąpiły gwiazdy Disco Polo.
Po 20.00 do zabawy porwał nas zespół „Shantel”, a koło północy "Gesek". Club Weteranów Szos dziękuje wszystkim miłośnikom dobrej zabawy za przybycie i ekstra zabawę do białego rana.
Było nas naprawdę duuużo! Pogoda ekstra, atmosfera super, gwiazdy wieczoru rewelacja, czego chcieć więcej? Cóż chyba nie pozostaję nam nic innego, jak zająć się organizacją kolejnej imprezy :)

dscn6800

dscn6869

A tymczasem zapraszamy do naszej galerii

 

 

PIKNIK Z BABCIĄ I DZIADKIEM

Klub 50+ na terenie naszej siedziby zorganizował „Rodzinny piknik z babcią i dziadkiem”. Bardzo nas cieszy, że seniorki z naszego miasta podjęły próbę zintegrowania mieszkańców Miasta jak również Gminy Stoczek Łukowski. Czy im się udało – z pewnością tak. Panie przygotowały ciepłe posiłki, wystąpił ludowy zespół dziecięcy, a nawet można było wspólnie rodzinnie pośpiewać :) Niestety część zaplanowanych atrakcji nie odbyło się przez niesprzyjającą pogodę, ale i tak gratulujemy inicjatywy, oby takich pomysłów było coraz więcej i więcej! Imprezą towarzyszącą było wąsowisko czyli konkurs na najdłuższe wąsy zorganizowany przez klub CWS :)

Zapraszamy do galerii

 

PIKNIK MOTO SWAN ŻELECHÓW

 

W jedną z czerwcowych niedziel (21.06.15) wybraliśmy się na Piknik Motocyklowy pod hasłem "Motocyklista z sercem" zorganizowany przez MOTO SWAN ŻELECHÓW, który odbył się przy budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żelechowie. Mimo niesprzyjającej pogody o godzinie 14.30 dotarliśmy na miejsce zbiórki tj. na Żelechowski rynek, następnie udaliśmy się na teren imprezy. Każdy z nas solidarnie wykupił cegiełkę, aby wesprzeć niepełnosprawnych. Gdy pogoda się poprawiła wyruszyliśmy w drogę powrotną, gdyż w planach mieliśmy kolejną imprezę :-) 

Galeria

 

 

MROWISKO 2015

W niedzielę 14 czerwca na placu przy siedleckim Amfiteatrze odbył się VI Siedlecki Zjazd Pojazdów Zabytkowych Mrowisko 2015, w którym udział wzięły m.in. małe i duże fiaty, polonezy, syreny i warszawy, żuki i nysy. No i oczywiście MY – motocykliści z klubu CWS!! O godzinie 13.30 wszyscy uczestnicy zlotu uroczyście przejechali ulicami miasta. VI Siedlecki Zlot Pojazdów Zabytkowych zorganizowany przez MTZKorba zakończył się o godzinie 17.30.

Zapraszamy do galerii

 

 

XXX-LECIE PIERWSZEGO ZLOTU MOTOCYKLOWEGO W STOCZKU ŁUKOWSKIM

Dokładnie w maju 2015 roku mija 30 lat od pierwszego zlotu motocyklowego zorganizowanego w Stoczku Łukowskim. Zarówno w 1985 roku, jak i dziś organizatorem zlotu był Club Weteranów Szos. Dzień rozpoczęliśmy od parady motocyklowej po okolicy, w czasie której złożyliśmy kwiaty na grobie zasłużonego motocyklisty Henryka Nowosielskiego. Po powrocie na teren zlotu nastąpiło uroczyste odsłonięcie kamienia zasłużonego motocyklisty, potem wystąpiła dla nas Orkiestra Dęta OSP. Były pokazy strażackie, pokazy pojazdów militarnych, liczne konkurencje, koncerty i bardzo wiele innych atrakcji. Długo można byłoby pisać o tym co się działo, więc żeby nie przedłużać - zobaczmy jak to wyglądało! Galeria

 

II MAJOWY POCHÓD MOTOCYKLOWY W STOCZKU ŁUKOWSKIM

 II Majowy Pochód Motocyklowy w Stoczku Łukowskim już za nami. 

DSCN5340W piątek 1 maja rozpoczęliśmy od Mszy Św. w intencji motocyklistów, po której wyruszyliśmy na paradę motocyklową po okolicy.
Po dotarciu na teren naszej siedziby nastąpiło oficjalne otwarcie imprezy, przywitanie motocyklistów i motocyklistek z zaprzyjaźnionych klubów, mieszkańców Miasta i Gminy Stoczek Łukowski oraz pozostałych gości przez naszego prezesa Leszka. Po części oficjalnej odbyły się konkursy motocyklowe między DSCN5427innymi przeciąganie liny w parach, wolna jazda i walka na worki, w których klub CWS nie miał sobie równych :-) z
wycięscy otrzymali nagrody wykonane przez Andrzeja Zdrojewskiego. Następnie dokonano dekoracji i wręczono nagrody dzieciom i młodzieży biorącym udział w zawodach sportowych zorganizowanych przez MOK. Wieczorem wystąpił miejscowy raper FRITZ, następnie porwał do tańca dobrze nam znany zespół PLUS, a z gwiazdą wieczoru – zespołem SONIC bawiliśmy się do rana. DSCN5551Club Weteranów Szos dziękuje wszystkim zmotoryzowanym kolegą i koleżanką, którzy tak licznie przybyli na nasz Pochód Motocyklowy oraz wszystkim uczestnikom spotkania, którzy mimo nienajlepszej pogody bawili się z nami do samego końca!!

 Zapraszamy do naszej galerii

 

 

KASANCI Z JATY

W niedzielę 22 lutego wybraliśmy się ponownie do MOKu na film w reżyserii Marii Wiśnickiej i Andrzeja Wyrozębskiego „Kasanci z Jaty”. Przed projekcją BR-TZIP zaprezentował pokaz broni wojennej, a Pan Zbigniew Nowosielski zaprezentował interesującą lekcję historii o żołnierzach AK oraz przybliżył wiedzę o swoim tacie Henryku Nowosielskim, którego cenimy jako pierwszego z wielkich motocyklistów ziemi Stoczkowskiej. Zapraszamy do galerii

 

CHARYTATYWNIE DLA ANTOSIA

W niedzielę 15 lutego o godz.17.40 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Stoczku Łukowskim wzięliśmy udział w charytatywnym Koncercie Orkiestry Dętej „Od serca dla Antosia”, podczas którego były zbierane datki na leczenie chłopca i odbyła się licytacja przedmiotów przekazanych przez mieszkańców miasta oraz nasz klub. I jak zwykle możemy być dumni z charytatywnej postawy członków naszego klubu, którzy aktywnie uczestniczyli w licytacjach. Zrobiliśmy kilka zdjęć

ZAWODY STRZELECKIE MOTOCYKLISTÓW ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

 W piątek 30.01.2015r. w Zespole Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie na strelnicy w Alejach klub CWS zorganizował zawody strzeleckie dla motocyklistów. W tym pamiętnym dniu spotkali się motocykliści z Clubu Weteranów Szos oraz Bears Riders Łuków FG. Można było wygrać setki tysięcy złotych, które ukryte były w brykiecie zdobytym w mennicy. 

dscf6260 bce74 bgdscf6267 b7123 bgdscf6282 22447 bgdscf6273 585dc bgDSCN4567DSCN4571

 Klub CWS1982 gratuluje motocyklistom z klubu Bears Riders Łuków FG, w szczególności Piotrowi Jóźwiak wygranej w dwóch kategoriach (na dystansie 10 m i 50 m) i Januszowi Filarskiemu za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej i wygranej na dystansie 25 m.

 

PRACE REMONTOWE (24.01.2015r.)

W poprzednim roku rozpoczęliśmy wymianę dachu na budynku naszej siedziby. Z wykorzystaniem własnych środków wymieniliśmy poszycie na połowie budynku. Widząc nasze zaangażowanie w remont obiektu Burmistrz Miasta Stoczek Łukowski zgodził się sfinansować materiał na drugą część dachu. Dzięki temu w sobotę 24 stycznia, korzystając z pięknej wiosennej pogody J kto mógł przybył do pomocy i wspólnymi siłami udało nam się zakończyć wymianę blachy na dachu. Ponadto zaczęliśmy porządkować teren wokół siedziby z myślą o zbliżającym się zlocie. Czeka nas jeszcze sporo roboty, ale klub CWS pracy się nie boi!!! Co widać również na zdjęciach wykonanych przez kolegę Damiana.

 

 

Więcej artykułów…

  1. Wydarzenia 2014
  2. Wydarzenia 2013