Losowe zdjęcie

Wesele

 

XXX-LECIE PIERWSZEGO ZLOTU MOTOCYKLOWEGO W STOCZKU ŁUKOWSKIM

Dokładnie w maju 2015 roku mija 30 lat od pierwszego zlotu motocyklowego zorganizowanego w Stoczku Łukowskim. Zarówno w 1985 roku, jak i dziś organizatorem zlotu był Club Weteranów Szos. Dzień rozpoczęliśmy od parady motocyklowej po okolicy, w czasie której złożyliśmy kwiaty na grobie zasłużonego motocyklisty Henryka Nowosielskiego. Po powrocie na teren zlotu nastąpiło uroczyste odsłonięcie kamienia zasłużonego motocyklisty, potem wystąpiła dla nas Orkiestra Dęta OSP. Były pokazy strażackie, pokazy pojazdów militarnych, liczne konkurencje, koncerty i bardzo wiele innych atrakcji. Długo można byłoby pisać o tym co się działo, więc żeby nie przedłużać - zobaczmy jak to wyglądało! Galeria

II MAJOWY POCHÓD MOTOCYKLOWY W STOCZKU ŁUKOWSKIM

 II Majowy Pochód Motocyklowy w Stoczku Łukowskim już za nami. 

DSCN5340W piątek 1 maja rozpoczęliśmy od Mszy Św. w intencji motocyklistów, po której wyruszyliśmy na paradę motocyklową po okolicy.
Po dotarciu na teren naszej siedziby nastąpiło oficjalne otwarcie imprezy, przywitanie motocyklistów i motocyklistek z zaprzyjaźnionych klubów, mieszkańców Miasta i Gminy Stoczek Łukowski oraz pozostałych gości przez naszego prezesa Leszka. Po części oficjalnej odbyły się konkursy motocyklowe między DSCN5427innymi przeciąganie liny w parach, wolna jazda i walka na worki, w których klub CWS nie miał sobie równych :-) z
wycięscy otrzymali nagrody wykonane przez Andrzeja Zdrojewskiego. Następnie dokonano dekoracji i wręczono nagrody dzieciom i młodzieży biorącym udział w zawodach sportowych zorganizowanych przez MOK. Wieczorem wystąpił miejscowy raper FRITZ, następnie porwał do tańca dobrze nam znany zespół PLUS, a z gwiazdą wieczoru – zespołem SONIC bawiliśmy się do rana. DSCN5551Club Weteranów Szos dziękuje wszystkim zmotoryzowanym kolegą i koleżanką, którzy tak licznie przybyli na nasz Pochód Motocyklowy oraz wszystkim uczestnikom spotkania, którzy mimo nienajlepszej pogody bawili się z nami do samego końca!!

 Zapraszamy do naszej galerii

 

KASANCI Z JATY

W niedzielę 22 lutego wybraliśmy się ponownie do MOKu na film w reżyserii Marii Wiśnickiej i Andrzeja Wyrozębskiego „Kasanci z Jaty”. Przed projekcją BR-TZIP zaprezentował pokaz broni wojennej, a Pan Zbigniew Nowosielski zaprezentował interesującą lekcję historii o żołnierzach AK oraz przybliżył wiedzę o swoim tacie Henryku Nowosielskim, którego cenimy jako pierwszego z wielkich motocyklistów ziemi Stoczkowskiej. Zapraszamy do galerii

 

CHARYTATYWNIE DLA ANTOSIA

W niedzielę 15 lutego o godz.17.40 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Stoczku Łukowskim wzięliśmy udział w charytatywnym Koncercie Orkiestry Dętej „Od serca dla Antosia”, podczas którego były zbierane datki na leczenie chłopca i odbyła się licytacja przedmiotów przekazanych przez mieszkańców miasta oraz nasz klub. I jak zwykle możemy być dumni z charytatywnej postawy członków naszego klubu, którzy aktywnie uczestniczyli w licytacjach. Zrobiliśmy kilka zdjęć

ZAWODY STRZELECKIE MOTOCYKLISTÓW ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

 W piątek 30.01.2015r. w Zespole Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie na strelnicy w Alejach klub CWS zorganizował zawody strzeleckie dla motocyklistów. W tym pamiętnym dniu spotkali się motocykliści z Clubu Weteranów Szos oraz Bears Riders Łuków FG. Można było wygrać setki tysięcy złotych, które ukryte były w brykiecie zdobytym w mennicy. 

dscf6260 bce74 bgdscf6267 b7123 bgdscf6282 22447 bgdscf6273 585dc bgDSCN4567DSCN4571

 Klub CWS1982 gratuluje motocyklistom z klubu Bears Riders Łuków FG,w szczególności Piotrowi Jóźwiak wygranej w dwóch kategoriach (na dystansie 10 m i 50 m) i Januszowi Filarskiemu za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej i wygranej na dystansie 25 m.

 

PRACE REMONTOWE (24.01.2015r.)

W poprzednim roku rozpoczęliśmy wymianę dachu na budynku naszej siedziby. Z wykorzystaniem własnych środków wymieniliśmy poszycie na połowie budynku. Widząc nasze zaangażowanie w remont obiektu Burmistrz Miasta Stoczek Łukowski zgodził się sfinansować materiał na drugą część dachu. Dzięki temu w sobotę 24 stycznia, korzystając z pięknej wiosennej pogody J kto mógł przybył do pomocy i wspólnymi siłami udało nam się zakończyć wymianę blachy na dachu. Ponadto zaczęliśmy porządkować teren wokół siedziby z myślą o zbliżającym się zlocie. Czeka nas jeszcze sporo roboty, ale klub CWS pracy się nie boi!!! Co widać również na zdjęciach wykonanych przez kolegę Damiana.

WIGILIA 2014

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia 20.12.2014r.  spotkaliśmy się w "Dworku Zgórznica" na wigili klubu CWS, aby podzielić się opłatkiem i  złożyć sobie życzenia. Tym miłym akcentem kończymy rok 2014 i zapraszamy do naszej galerii.

 

 

11 LISTOPADA – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada to dla nas, Polaków, jedna z ważniejszych dat. Właśnie wtedy obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości i żeby nie był to zwykły dzień wolny od pracy Club Weteranów Szos postanowił zorganizować obchody upamiętniające ten ważny dzień w Łukowie.

A jak nam się to udało sami zobaczcie

  


 

ZAKOŃCZENIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2014

Wszystko co dobre kiedyś się kończy, a więc 11 października Club Weteranów Szos oficjalnie zakończył sezon motocyklowy 2014. Nie oznacza to jednak, że nasze maszyny nie wyruszą już w drogę w tym roku :-) Sezon zakończyliśmy imprezą zamkniętą, zorganizowaną w naszej odnowionej siedzibie, na której doskonale bawiliśmy się w towarzystwie naszych pięknych Pań, za co im serdecznie dziękujemy. Imprezę rozkręcał DJ Adamus, część oficjalną poprowadził nasz Generał Leszek, a wszystko na żywo relacjonował „kulturalnie” Dyrektor Maciek :-) Dziękujemy wszystkim za przybycie, pomoc w organizacji, a przede wszystkim za miło atmosferę i  zabawę!

 

DSCN29031

 

Pozostałe zdjęcia znajdziecie w galerii

 

 

ODSŁONIĘCIE "MÓWIĄCEGO KAMIENIA"

 W Łukowie 04.10.14r. uczczono powstanie warszawskie i uczestniczących w nim powstańców z ziemi łukowskiej, których nazwiska umieszczono na pamiątkowej tablicy w parku miejskim. Pomysłodawcą utworzenia „mówiącego kamienia” był nasz kolega z klubu Andrzej Zdrojewski i łukowskie Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, a Club Weteranów Szos był jednym ze współorganizatorów tego wydarzenia. Na uroczystość przybyli mieszkańcy miasta, motocyklistki i motocykliści zarówno miejscowi jak i przyjezdni m.in. Dyrektor Naczelny miesięcznika „Świat Motocykli” oraz redaktor magazynu motocyklowego „Custom”.  Symbolicznego odsłonięcia „mówiącego kamienia” dokonali przedstawiciele władz miasta wraz z przedszkolakami z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Łukowie, którzy wcześniej prezentowali przygotowane piosenki patriotyczne. W programie również była obrona barykady powstańczej przygotowana przez grupy rekonstrukcyjne GRH „Wolf” i GH „Niepodległość” , a po godz. 17.00 w sali ŁOK spektakl „40 cztery” teatru „Krzesiwo” z Warszawy. 

 

DSCN27791

 Więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie w naszej galerii

 

 

PRACE REMONTOWE SIEDZIBY CWS (04.10.2014r)

Na zebraniu w dniu 21.09.2014r zapadła decyzja o rozpoczęciu kolejnego etapu remontu naszej siedziby. Tak więc w sobotę 4 października niezawodna część klubu CWS stawiła się w pełnej gotowości do pracy. W celu usprawnienia prac podzieliliśmy się na dwie ekipy. Jedna zajęła się wymianą dachu, a druga budową altanki. Dzięki funduszom klubu pozyskaliśmy materiały w atrakcyjnej cenie. Wymieniliśmy poszycie na połowie dachu i wykonaliśmy wstępny szkielet altany. I choć nie wszyscy mogli wziąć udział w pracach to zamierzony cel został osiągnięty.

dscn2567

 Pozostałe zdjęcia znajdziecie w naszej galerii

 

 

IV MIŃSKI ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH „WARKOT 2014”

W niedzielę 14 września 2014r około 11.00 wyruszyliśmy do Mińska Mazowieckiego, gdzie odbywał się IV Miński Zlot Pojazdów Zabytkowych zorganizowany przez Klub Dawnych 1
Motocykli „Magnet” i Muzeum Ziemi Mińskiej. Zlot zgromadził zadziwiającą ilość motocykli i samochodów m.in. polskich, francuskich i amerykańskich. Po rozstrzygnięciu konkursów około 13.00 wyjechaliśmy na trasę zlotu do Kałuszyna (trasa wyniosła około 30 km), gdzie odbyła się dalsza część imprezy. Po krótkim odpoczynku wyruszyliśmy w drogę powrotną. Podsumowując wyjazd: ciekawa impreza, przyjemny słoneczny dzień i jak zwykle miła atmosfera z klubem CWS!

Zdjęcia ze zlotu znajdziecie w galerii

 

 

GRYFOWISKO 2014

 


 W dniach od 5 do 7 września w Nowym Puznowie k/Garwolina odbył się zlot pod nazwą „Gryfowisko 2014” zorganizowany przez Gryf MC. Część klubu CWS już w piątek bawiła się na koncertach zespołów „The Blues Station” i „Sztywny Pal Azji”  (warto było się wybrać). Natomiast w sobotę, korzystając z pięknej pogody, już niemałą ekipą około 12.00 wyruszyliśmy ze Stoczka na teren zlotu. Wzięliśmy udział w paradzie ulicami Garwolina, na której dobrze rozgrzały się nasze maszyny, a mieszkańcy miasta entuzjastycznie witali motocyklistów. Po konkursach wróciliśmy na teren zlotu, gdzie po „wrzuceniu czegoś na ząb” postanowiliśmy ruszać w drogę powrotną. 

 

DCIM

 

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii

 

 

WARSAW RALLY 2014

Od 14 do 17 sierpnia na warszawskim Służewcu odbywał się zlot miłośników harley’a „WARSAW RALLY 2014” zorganizowany przez WARSAW CHAPTER POLAND H.O.G. ( Harley Owners Group ). Ponieważ pogoda nie dopisała i pokrzyżowała nasze plany, byliśmy jedynie na wystawie tych pięknych maszyn na Placu Teatralnym. Wystawie towarzyszyła Hanna Chmielewska z Orkiestrą Gedeon Richter Polska ( fajne przeboje operetkowe :-)).

Udało nam się zrobić kilka zdjęć

 

 

25 LAT DUMY CZYLI ŚWIĘTO WOLNOŚCI W STOCZKU ŁUKOWSKIM

Zostaliśmy zaproszeni do udziału w obchodach Święta Wolności w Stoczku Łukowskim zorganizowanych przez Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej z okazji 25 rocznicy pierwszych – częściowo wolnych wyborów 1989 roku, a ponieważ popieramy tego typu inicjatywy od razu zgodziliśmy się. Tak więc 22-go czerwca tuż przed 17.00 licznie zgromadziliśmy się w centrum miasta skąd wyruszył korowód. W Marszu Wolności uczestniczyli m.in. Orkiestra Dęta, poczty sztandarowe, Gminny Dziecięcy Zespół Ludowy, przedszkolaki, mieszkańcy miasta i gminy Stoczek Łukowski oraz oczywiście CWS. Po dotarciu do parku Chojniak (czyli do naszej siedziby, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości) zostały wypuszczone biało-czerwone „balony wolności”, po czym odbył się występ orkiestry dętej, taneczne występy młodzieży i koncert piosenek przełomu lat 89/90. Można też było zobaczyć ciekawe prace plastyczne naszej młodzieży wykonane na konkurs pod tytułem „Tak kojarzy mi się wolność”. Na koniec została wyświetlona kronika filmowa. Trzeba przyznać, że uroczystość ta zgromadziła bardzo dużą ilość osób, a młodzieży organizującej obchody udało się zintegrować mieszkańców.

 

42

 

Zdjęcia z uroczystości dostępne są w naszej galerii 

 

 

ZEBRANIE CZLONKÓW KLUBU CWS

 


W sobotę 8 lutego 2014r. w Strażnicy OSP spotkali się członkowie Clubu Weteranów Szos. Na spotkaaniu omawiane były sprawy dotyczące odrestaurowania „amfiteatru” położonego w Parku Miejskim „Chojniak” będącego w bliskiej przyszłości siedzibą CWS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


"ZLOT CZUBÓW Z TRZECH KLUBÓW"


14 września 2013 roku odbyła się impreza motocyklowa ,,Zlot czubów z trzech klubów" w imprezie uczesniczyli między innymi motocykliści oraz motocyklistki z klubów "CWS" ,,BEARS RIDERS ŁUKÓW" ,,GIRLS RIDERS LUKOW" zaprzyjaźniony klub ,,MOTO SWAN ŻELECHÓW" oraz inni sympatycy motocykli min. motocykliści z Kocka.

 

 

WIGILIA 


 21.12.13 odbyła się wigilia naszego klubu. Zgromadziła ona wszystkich członków CWS i nie tylko. Swoją obecnością zaszczycili nas ks.kanonik Stanisław Bieńko oraz ks. Marek Golec kapelan klubu motocyklowego Motoklub Armaty Stoczek Łukowski.

 

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii

 

© Club Weteranów Szos. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates