Statystyki

2702535
Dzisiaj
Od początku
476
2702535

Visitors Counter

Losowe zdjęcie

dscn2892
Image Detail

Podczas spotkania członków Stowarzyszenia Clubu Weteranów Szos, które miało miejsce w Dworku Izydory w niedzielne popołudnie ustaliliśmy zakres obowiązków związanych z remontem naszej nowej siedziby oraz pozostałymi pracami które się z tym wiążą. Poruszyliśmy również temat otwarcia sezonu motocyklowego i imprezy na 1 maja, której jesteśmy organizatorami. Zapoznaliśmy się również z umową, którą przekazał nam Burmistrz Miasta Stoczek Łukowski Ireneusz Bogdan Szczepanik. Naszą inicjatywę popierali również Radni Rady Miasta Stoczek Łukowski. Budynek będzie naszą siedzibą przez najbliższe 10 lat !

W związku z tym, że czasu nie zostało zbyt wiele prace rozpoczynamy już we wtorek ! 18 marca 2014 roku o godzinie 10.00 Rozumiemy jednak, że nie wszyscy członkowie CWS, chociażby ze względu na obowiązki, nie będą mogli uczestniczyć w tych pracach w środku tygodnia. Jednak tych, którzy są” na miejscu” prosimy o włączenie się do prac remontowych.

Sztywnym terminem, jaki ustaliliśmy podczas spotkania ( bardziej dogodnym dla wszystkich członków klubu) jest sobota 22 marca 2014 roku.  Spotykamy się o godzinie 9:00 w Parku Miejskim „Chojniak”. Prosimy o zabranie ze sobą narzędzi ogrodowych typu ( szpadel, sekator, nożyce, grabie  itp.)  tych, którzy posiadają piły spalinowe, kosy elektryczne  również prosimy o zabranie ich ze sobą tego dnia.

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH CZŁONKOW CWS  DO WŁĄCZENIA SIĘ W PRACE PRZYGOTOWAWCZE !